Profil firmy

Společnost CAMBRIDGE TRADING COMPANY Kolín, s.r.o. je česká firma působící v oboru poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob již od roku 1993. Dodáváme a montujeme kvalitní zabezpečovací systémy, které jsou homologované i pro ČR a odpovídají všem bezpečnostním a pojišťovacím předpisům. Zároveň je pro nás důležité, aby naše služby byly cenově dostupné. Zabezpečovací systémy dodáváme do rodinných domů, bytů, podniků, obchodů i škol. 

Naší prioritou je udržet si co nejnižší vlastní provozní náklady při dodržení všestranného zákaznického komfortu a kvality poskytovaných služeb. Standardně poskytujeme bezplatný servis zabezpečovací techniky po dobu 24 měsíců a reagujeme skutečně rychle – servis provádíme nejdéle do 24 hodin po jeho nahlášení, jestliže není dohodnuto jinak. S námi budete Vy i Váš majetek v maximálním bezpečí!

Zabezpečujeme domy od roku 1993

Návrh zabezpečovacího systému
Doporučení koncepce vybraných zabezpečovacích systémů pro daný objekt a daný charakter provozu včetně možných stavebních a interiérových úprav. Vybranou službu (CCTV, EKV, EZS,...) děláme na míru Vašemu prostoru.
Projekce a volba komponentů
Návrh konkrétní sestavy vybraného systému (CCTV, EKV, EZS,...), volba vhodných zabezpečovacích komponentů a jejich umístění podle požadavků investora, daných norem a předpisů a podle pojistných podmínek.
Realizace zabezpečovacích systémů
Dodávka zabezpečovacích systémů a jejich montáž, jenž v sobě zahrnuje součinnost s ostatními subdodavateli na stavbě. Montáž CCTV, EKV, EZS a dalších zabezpečovacích systémů provádějí profesionálové.
Předání bezpečnostního systému
Naprogramování vybraných systémů a potvrzení jejich funkčnosti ve smyslu smlouvy a vymezení okruhu pracovníků zodpovědných za provoz zabezpečovacího systému ze strany odběratele, zaškolení obsluhy.
Záruční a pozáruční servis
Protože si za naší prací stojíme, poskytujeme záruku na realizované bezpečnostní systémy po dobu 24-36 měsíců. Servisní zásah provádíme do 3 až 24 hodin podle místa realizace a smluvních záruk.
Revize a pravidelné prohlídky
Po kompletním dokončení dodávky provádíme výchozí revizi zabezpečovacího systému. Následně provádíme pravidelné revizní kontroly systému, a to vždy 1x ročně. Majetek i Vás chráníme od roku 1993.
Servis zabezpečovací techniky 24/7
Účelem této služby je řešit co nejrychleji vážné a havarijní stavy bezpečnostních systémů. Objednávky na servis zabezpečovacích systémů přijímáme na mobilním čísle +420 606 717 100, a to 24/7. S námi budete v bezpečí.

Naši klienti

© 2024 Cambridge Trading Company | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram