Profil firmy

Společnost CAMBRIDGE TRADING COMPANY Kolín, s.r.o. je česká firma působící v oboru poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob již od roku 1993. Dodáváme a montujeme kvalitní zabezpečovací systémy , které jsou homologované i pro ČR a odpovídají všem bezpečnostním a pojišťovacím předpisům. Zároveň je pro nás důležité, aby naše služby byly cenově dostupné.

Naší prioritou je udržet si co nejnižší vlastní provozní náklady při dodržení všestranného zákaznického komfortu a kvality poskytovaných služeb. Standardně poskytujeme bezplatný servis zabezpečovací techniky po dobu 24 měsíců a reagujeme skutečně rychle – servis provádíme nejdéle do 24 hodin po jeho nahlášení, jestliže není dohodnuto jinak.

Jak funguje realizace projektu

Návrh systému
Doporučení koncepce vybraných systémů pro daný objekt a daný charakter provozu včetně možných stavebních a interiérových úprav.
Projekce
Návrh konkrétní sestavy vybraného systému, volba vhodných komponentů a jejich umístění podle požadavků investora, daných norem a předpisů a podle pojistných podmínek.
Realizace
Dodávka jednotlivých systémů a jejich montáž, jenž v sobě zahrnuje součinnost s ostatními subdodavateli na stavbě.
Předání systému
Naprogramování vybraných systémů a potvrzení jeho funkčnosti ve smyslu smlouvy a vymezení okruhu pracovníků zodpovědných za provoz systému ze strany odběratele, zaškolení obsluhy.
Záruční a pozáruční servis
Záruční doba na dílo po dobu 24-36 měsíců. Servisní zásah 3 až 24 hodin podle místa realizace a smluvních záruk.
Revize a pravidelné prohlídky
Po kompletním dokončení dodávky provádíme výchozí revizi systému. Následně provádíme revizní kontroly systému vždy 1x ročně.
Pohotovostní služba nonstop 24 hodin denně
Účelem této služby je řešit co nejrychleji vážné a havarijní stavy bezpečnostních systémů. Objednávky přijímáme na mobilním čísle +420 606 717 100.

Naši klienti

© 2023 Cambridge Trading Company | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram